Svatební fotografie

BALÍČKY A MOŽNOSTI

Připravil jsem pro vás shrnutí foto balíčků, které si u mě svatební páry nejčastěji objednávají. Mnoho věcí se dá domluvit a upravit – pokud máte speciální přání nebo okolnost, která vyžaduje jiný přístup, určitě mi prosím dejte vědět.

Quotes

Michal je velice taktní, empatický a profesionální – prostě přesně ví a umí. Nejen zachytit nádherné fotky, ale i vytvořit skvělou uvolněnou atmosféru, když je třeba splynout s davem a doslova „nerušeně“ fotit. Stejně tak přirozeně poradit a dostat lidi do pohody!

BALÍČKY

mike bohm svatebni fotograf praha svatba nikola a ondrej 2

TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ

3 hodiny focení
obřad a společné focení

7 990,-

Zahrnuje max. 3 hodiny focení a přibližně 2 dny práce na úpravách fotografií.

mike bohm svatebni fotograf praha svatba veronika a tomas 1

TO NEJLEPŠÍ

8 hodin focení
od příprav po první tanec

12 990,-

Zahrnuje max. 8 hodin focení a přibližně 3 dny práce na úpravách fotografií.

Svatba Staroměstská Radnice Praha ⎮ Wedding Oldtown town hall Prague

ÚPLNĚ VŠECHNO

12 hodin focení
od rána do večera

16 990,-

Zahrnuje max. 12 hodin focení a přibližně 4 dny práce na úpravách fotografií.

mike bohm svatebni fotograf praha svatba nikola a ondrej 3

FOTO + (MINI)VIDEO
SPECIÁLNÍ BALÍČEK

12 hodin focení + video-medailonek

19 990,-

Zahrnuje max. 12 hodin focení plus natočení video-medailonku a přibližně 6 dní práce na úpravách fotografií a videa. Video-medailonek obsahuje 1-2 minuty romantických záběrů s novomanželi, pořízených v rámci párového focení.

Pokud si během svatebního dne budete přát, abych s vámi zůstal déle, nad rámec předem domluveného času, je to určitě možné. Každá další hodina focení navíc je za příplatek 1 000,- Kč.

Cenu za dopravu účtuji podle reálně ujeté vzdálenosti z Prahy na místo svatby a to sazbou 5 Kč/km. Například při konání v místě vzdáleném 50 km bude doprava za doplatek 500 Kč.

Co je součástí balíčků?

Předsvatební schůzka – naše společná konzultace v předstihu před svatebním dnem.

Fotografie dodané elektronicky – ke stažení z on-line galerie.

Získáte všechny povedené fotografie ze svatby. Obvykle jedné hodině focení odpovídá zhruba 50 dodaných fotek. Například tedy z 8 hodin focení můžete očekávat přibližně 400 fotografií. Pokud si budete také přát vytvořit svatební fotoknihu, určitě mi dejte vědět.

mike bohm svatebni fotograf praha svatba nikola a robin 1

Možnosti navíc:

Předsvatební / zásnubní focení – romantické párové fotografie vás dvou. Vzniklé fotografie jsou vhodné i na svatební oznámení. Lze spojit s naší předsvatební schůzkou. Pro páry, které mají u mě objednaný jakýkoliv svatební balíček, je toto focení za speciální cenu 1 990,- Kč.

Instantní fotoaparát – pokud chcete mít na svatbě instantní fotoaparát, můžete si ho ode mě pronajmout za 500,- Kč na denMám Instax Wide, ze kterého jsou ty největší instantní fotografie. Dovezu také náplně a vy platíte jen ty, které se skutečně spotřebují.