důležité informace o tom,

JAK ZAČÍT NAŠI SPOLUPRÁCI?

Rozhodli jste se, že bych měl být součástí vašeho svatebního dne? Výborně! Zde jsem pro vás dal dokupy všechny potřebné informace o tom, jakými kroky můžete započít naší spolupráci a jak se pak budeme společně ubírat dále.

Quotes

Nejvíce nás oslovil Michalův lidský přístup, schopnost vytvořit příjemnou atmosféru a rozesmát i ty nejnervoznější hosty. Jednoduše je to profík na správném místě. Výsledné video splnilo naše očekávání. Jsme z něj nadšení.

JAK NA TO
KROK Č. 

01

Datum svatby

Pro začátek je důležité mít již vybrané a zafixované datum svatby – abych vám mohl potvrdit, zda mám v daný termín volno. Prosím napište mi a já vám obratem odpovím. Dostanete ode mě také k náhledu detailní ceník se svatebními balíčky.

JAK NA TO
KROK Č.

02

Rezervace termínu

Poté, co si potvrdíme datum, bude třeba abyste uhradili rezervační zálohu. Ta činí 25 % z ceny balíčku a slouží k závazné rezervaci termínu svatby u mě. Po uhrazení zálohy je vybrané datum jen a jen vaše a já jej již nebudu nabízet nikomu dalšímu.

Rezervace termínu

Poté, co si potvrdíme datum, bude třeba abyste uhradili rezervační zálohu. Ta činí 25 % z ceny balíčku a slouží k závazné rezervaci termínu svatby u mě. Po uhrazení zálohy je vybrané datum jen a jen vaše a já jej již nebudu nabízet nikomu dalšímu.

JAK NA TO
KROK Č.

02

JAK NA TO
KROK Č.

03

Předsvatební schůzka

Ideálně se sejdeme někde v Praze v kavárně a probereme vaše přání a moje doporučení. A hlavně si jen tak popovídáme a navzájem se poznáme. To je velmi důležité, protože v den svatby již nebudeme cizinci – budeme se znát a tím pádem vytvoříme rychleji i uvolněnou, přátelskou atmosféru. Termín schůzky si můžete vybrat a navrhnout sami – jen by to mělo být v době, když již budete mít většinu důležitých organizačních věcí ohledně svatby vyjasněnou.

Často kladené otázky

Složení zálohy je pro mě potvrzením Vašeho skutečného zájmu o využití mých služeb. Od okamžiku složení budu již odmítat všechny ostatní zájemce o stejný termín svatby. Pokud by došlo k náhlému zrušení svatby z Vaší strany, nemusel bych již na daný termín získat jinou zakázku. To by pro mě znamenalo velký výpadek z příjmů. Účelem zálohy je alespoň částečně kompenzovat takovou situaci.

Výše zálohy je 25 % z ceny Vámi vybraného balíčku a je nevratná. Záloha je vratná v plné výši v případě, že by z jakéhokoliv důvodu nebylo možné uskutečnit plnění z mé strany.

Svatební fotografie obvykle dodávám za 3-4 týdny po svatbě, video přibližně za 10-12 týdnů. Může to být i trochu dříve nebo trochu později – záleží i na tom, kolik práce se mi najednou sejde. Tyto svatební vzpomínky s Vámi budou do konce života… proto se určitě vyplatí mít trpělivost a dopřát mi čas potřebný k tomu, abych mohl na úpravách udělat tu nejlepší práci.

I ti, kteří se neradi fotí, si nakonec focení se mnou užijí. Budeme se snažit při focení využít přirozených interakcí a aktivit mezi Vámi dvěma. Nebudu Vás příliš stylizovat nebo nutit do póz, které Vám nejsou přirozené.

I tak ale polovina práce bude na Vás… ale nebojte! Důležité je si jen uvědomit, že každý – opravdu úplně každý – může mít krásné fotky, na kterých vypadá fantasticky. Vaše svatba bude dnem, kdy společně vytvoříme něco mimořádného. Budete krásně ustrojení a upravení, budete se báječně bavit. Stačí pro jednou hodit pochybnosti za hlavu, užít si vše naplno a SMÁT SE. A je vyhráno!

Mám v nabídce speciální svatební balíček FOTO + MINI-VIDEO, jehož součástí je celodenní focení a vytvoření svatebního mini-video-medailonku. Ten zachytí několik krásných, romantických okamžiků s Vámi dvěma, pořízených během odpoledního párového focení. Neváhejte se mě prosím zeptat na detaily této nabídky.

Nemohu vám bohužel nabídnout celodenní focení a natáčení najednou. V jednom nejde oboje plnohodnotně zvládnout, protože mnoho důležitých věcí se ve svatební den děje jen jednou a nejdou opakovat. Rád Vám nicméně dám doporučení na jednoho z kolegů, jejichž videa a/nebo fotografie považuji za fantastické a s nimiž mám osobní zkušenost.

Ťuk, ťuk na dřevo, zatím se mi nikdy nic takového nestalo. Ale samozřejmě jsem jen člověk a některé věci (třeba úraz nebo nemoc) se mohou nečekaně přihodit. Pokud by nastala taková situace a já bych nemohl splnit závazek, udělám vše v mých silách, abych Vám za sebe domluvil náhradu. Jednoho z kolegů, který pracuje v podobném stylu a za podobné náklady. Samozřejmě bych Vám v takovém případě také vrátil v plné výši složenou zálohu.

Asi žádný opravdový profesionál Vám nebude ochoten předat nehotové výstupy.
Věřím, že jste se rozhodli spolupracovat se mnou, protože Vás oslovila má tvorba a protože víte, že Vám dodám něco krásného.

Pro ty, kteří si u mě objednají svatební videoklip, nabízím také možnost vytvoření rozšířeného svatebního dokumentu. Ten zachytí ty důležité okamžiky, které tak rychle utečou. Jde o kompletní, nepřerušený záznam celého svatebního obřadu dokumentární formou. Dále obsahuje kompletní záznam slavnostních proslovů a celého prvního tance.
V případě zajmu si prosím napište o další detaily.

Máte jakýkoliv jiný dotaz?

Jste připraveni začít
naší spolupráci?

Potřebujete ověřit dostupnost vašeho termínu svatby? Nebo byste rádi věděli více o svatebních balíčcích a cenách?

Prosím zanechte mi zprávu a já vám co nejdříve odpovím!