Líbánky na Fuerteventura

Toto užasné exotické focení mělo celkem vtipný začátek. Natáčel jsem totiž pro Anetu s Liborem jejich svatební video na Vysočině. Během příprav nevěsty jsme měli s Anetou trochu času si popovídat a já jsem se jí předem omlouval. Měl jsem totiž nedlouho po jejich svatbě naplánovanou dovolenou a vědět jsem, že se k práci na jejich videu hned nedostanu.

„To vůbec nevadí, my jedeme taky na dovolenou.“ odvětila Anet.
„Super, kam jedete?“
„Na Kanáry.“
„My taky! Na jaký ostrov?“
„Na Fuerteventuru.“
„Jé, my taky… “

No zkrátím to – prostě jsme zjistili, že úplně náhodou budeme dovolenou trávit v podobný čas asi tak 700 metrů od sebe :-). A protože Aneta s Liborem jsou opravdu krásný a příjemný pár, netrvalo dlouho a dal jsem jim návrh – co takhle spáchat jedno společné focení při západu slunce na pláži? A naštěstí do toho se mnou rádi šli!

Protože jsem na ostrov přiletěl několik dnů před novomanželi, vytipoval jsem mezitím jednu krásnou pláž na druhé straně ostrova, nad kterou nádherně zapadalo slunce. V den D. odpoledne jsem Anetu a Liborem vyzvedl autem u jejich hotelu a jeli jsme asi 15 minut na místo. Západ slunce vyšel na jedničku a všichni jsme si focení moc užili. To, co na fotkách vidíte, je jejich upřímná láska a opravdové emoce. Po většinu času jsem novomanžele nechal  přirozeně si užívat společný čas a lítal s fotoaparátem kolem nich.

Ke konci focení jsem pak oba poprosil, zda by mohli na chvilku zajít po kolena do vody. Že to bude fajn fotka. No a samozřejmě v tu chvíli přišla nečekaně velká vlna a pláchla je. Hodně jsme se nasmáli – a tak to má být. Párové fotky, které vznikly v rámci toho výletu mám hodně rád, protože mám s nimi spojené milé vzpomínky.