DSC 2841

Michal „Mike“ Böhm

Fotograf a video-tvůrce

Ač rodák z Prahy, přeci jen ne úplně měšťák. Dítě táborů, milovník výletů, lesů i hor. Naší českou krajinu obdivuji i při cestách autem na vzdálenější svatby. A nemohu se vynadívat. Stejně tak rád se kolem sebe koukám i ve vzdálených končinách světa – při cestování, které mám tak rád.

A nekoukám jen po krajině; zajímají mě i lidé všude kolem. Bavím mě zachytit je a jejich emoce objektivem, v portrétech i momentkách. Všude si umím najít něco zajímavého a inspirativního. Věřím totiž ve rčení „Krása je tam, kde ji najdeš.“

Těším se, že se potkáme někde u kávy, abychom se navzájem poznali. Rád se dozvím něco o vás – příběh vás dvou, co máte rádi a co vám dělá radost. Když se trochu poznáme, o to snadněji pak vytvoříme ve svatební den příjemnou atmosféru plnou pohody. V ní pro vás vytvořím něco krásného, k čemu se budete rádi vracet po celý život.

Moje nejoblíbenější

Vytvořím příběh vašeho svatební dne z těch nejkrásnějších 
okamžiků a zachytím drobnosti a detaily, na které byste jinak možná zapomněli.

Quotes

Michala musím jen a jen doporučit. Má velmi lidský přístup. Zvěčnil nám krásné vzpomínky ze svatby. Umí zachytit skvělé momentky. A i člověk, který se nerad fotí, si s Michalem focení užije a nakonec ho to i baví.

Máte jakýkoliv dotaz?

Jste připraveni začít
naší spolupráci?

Potřebujete ověřit dostupnost vašeho termínu svatby? Nebo byste rádi věděli více o svatebních balíčcích a cenách?

Prosím zanechte mi zprávu a já vám co nejdříve odpovím!