Předsvatební focení v Suchém Poldru Čihadla v Praze

Evča s Honzou si u mě zamluvili natočení videa z jejich svatebního dne, který se měl odehrát nedaleko jejich bydliště u Plně. Před tím jsme si ale dali klasicky předsvatební schůzku u kávy v Praze. A protože si Evča chtěla otestovat naší vzájemnou chemii, objednala si u mě i předsvatební focení. To se dá se schůzkou velmi příjemně spojit a ještě ho svatební páry mají u mě se slevou.

Evča s Honzou si naplánovali svoji cestu z Plzně do Prahy jako takovou mini-dovolenou. Mají už totiž spolu dvě dcerky, a tak jejich společný výlet jen ve dvou, romantická večeře a přespání v Praze… to vše bylo pro ně dost vzácné. A Evča jako správná máma měla trochu výčitky z toho, že se budou fotit jen oni dva spolu, bez dětí. 🙂 Poté, co jsme se seznámili, popovídali a dopili kávu, jsme z kavárny v popošli o kousek dál do přírody. V Suchém Poldru na Čihadlech se snoubenci krásně otevřeli a vznikly fajn párové fotografie. Evča přijela i výborně připravená, a tak jsme mohli i jednou změnit outfit z letních šatů na trika s džíny.

A jak dopadla svatba a video z ní? Najdete ho tady na mých stránkách… 🙂

Milá slova od Evči s Honzou

Ještě jednou děkujeme za příjemně strávené odpoledne ve tvé společnosti.

Fotky jsou povedené, zvlášť ta poslední série na balíku slámy se mi hrozně líbí 🙂 Stálo mě to sice 14 dní šílené alergie a totálně ucpaných dutin, ale stálo to za to!! 😉