Svatba v hotelu Sen v Senohrabech

Míša měla celkem jasnou představu, jaké svatební video by si přála – svižné, plné energie a emocí. A s rockovou písničkou, kterou mají s Jardou oba rádi. Také si přála jako doplněk i svatební dokument s obřadem, proslovem a prvním tancem. Protože se svatba připravovala za startující pandemie Covid-19, nebylo bohužel možné setkat se osobně – všechny kavárny byli zavřené. Předsvatební schůzku jsme proto realizovali alespoň virtuálně a zavolali jsme si přes web kameru.

Celý svatební den se odehrál v hotelu sen v Senohrabech, nedaleko od Benešova. Rozlehlý hotel je postaven v zámeckém stylu. Míša a Jarda se každý připravoval v jiném pokoji, zatímco hosté se scházeli v předsálí u uvítacího drinku. Svatební obřad se pak odehrál na zahradě a byl opravdu krásný. Jarda – voják z povolaní – se při pohledu na nevěstu Míšu krásně rozplakal a jejich vzájemná láska a štěstí v tom okamžiku vás prostě dostali. Od svatebních hostů se pak dočkali špalíru, foukali se bubliny a házeli okvětní lístky. Dokonce se vypouštěl i pár bílých holubic pro štěstí.

Svatba se pak přesunula do zahradního altánu, kde byla vystrojená moc krásná hostina. Dlouho jsme ale uvnitř nepobyli, protože byl krásný, horký, letní den. A tak se všichni po jídle přesunuli ven na terasu, k bazénu. Toho jsme s novomanželi využili a odešli na chvilku do zahrad. Vznikli tam krásné portrétní záběry s chvílemi intimity a štěstí mezi Míšou a Jardou. Jakmile se přiblížil večer a odtančil se první tanec, sedli jsme ještě do auta a vyjeli na západ slunce. Točili jsme na louce na vrchu nedalekého kopce s výhledem do okolní krajiny. Tam vznikly závěrečné záběry krásného dne, do kterých jsem nakonec použil i slova ze svatebního slibu Míši a Jardy.

Když jsem pak zaslal Míše k náhledu hotové video, napsala mi tato milá slova:

Milá slova od Míši a Jardy


je to krásné,
fakt pecka!
Strašně moc se nám to líbí.

Ahoj Míšo,

je to krásné, několikrát jsem se rozbrečela 😀 a některé ty přechody z dronu ke mě do místnosti nebo od nás na ten bazén, fakt pecka! Strašně moc se nám to líbí a splnilo to naše představy. 🙂

Strašně moc ti děkujeme, vzpomínky se strašně krásně obnovily i s těmi pocity.

Budu všude dávat nej ty nej nej recenze. Moc děkuji.

M.