Zásnubní focení s pejskem

Lucie s Petrem měli nedlouho před svatbou a poohlíželi se po fotografovi. Náš společný kamarád Míra se jim o mě zmínil. Má práce se oběma zalíbila; než se ale definitivně rozhodli, chtěli si spolupráci se mnou vyzkoušet. A otestovat, zda si padneme do noty a zda se jim bude se mnou příjemně fotit. Proto si u mě objednali společné párové focení, které jsme rovnou spojili s předsvatební schůzkou. Lucie s Petrem pak měli v plánu jednu vybranou fotografii z focení použít na své svatební oznámení.

Sešli jsme se na vlakovém nádraží na okraji Prahy a vyrazili procházkou do nedalekého přírodního parku. Lucie s Petrem dorazili i se svým pejskem, který je součástí jejich rodiny a přáli si jej mít na fotkách. Zprvu se zdálo, že počasí nám přát nebude – byl sychravý podzimní den, mraky na obloze slibovali déšť. Za chůze jsem se o obou snoubeních dozvěděl více. Když jsme dorazili na místo a začali fotit, sluníčko nám dopřálo i pár minut svého svitu. Lucie s Petrem si focení užívali, překvapila mě jejich úžasná schopnost přirozeně spolu zaujmout uvolněnou pózu. Jejich vzájemná chemie prostě fungovala na 100%. Navíc přišli úžasně připravení, včetně extra oblečení navíc. To nám umožnilo během focení provést změnu outfitu.

Když pak skutečně začalo trochu pršet, počkali jsme chvilku schovaní pod stromem na mezeru v dešti a pak jsme fotili směle dál. Myslím, že se focení podařilo a vytvořili hodně povedených párových portrétů. Je na nich poznat, že jsme se všichni dobře bavili, sychravo-neschravo.

Když jsme pak všichni usoudili, že již nastal čas se jít zahřát, zapadli jsme do nedaleké kavárny. Tam mi Lucie s Petrem rovnou potvrdili, že mě chtějí i na své svatbě a začali jsme tedy plánovat jejich svatební focení.

Milá slova od Lucie a Petra

Já si to opravdu užil, Lucka je nadšená a myslím, že jsme se oba správně naladili na svatbu.

V první řadě moc děkujeme za včerejší příjemný věčer. Já si to opravdu užil, Lucka je nadšená a myslím, že jsme se oba správně naladili na svatbu, která bude přesně za měsíc.

Co jsem se stihl podívat na fotky, tak vypadají prostě úžasně, přiznám se, že jsem očekával mnohem méně. V tuto chvíli si ani nedovedu představit, že bychom si vybrali „jenom 10“. Zkusíme ti je osrdíčkovat co nejdříve.
Děkuji za zprávu i za zvednutou náladu a měj se hezky.