Svatba v Jihočeské Salaši

Jindřiška s Miroslavem si u mě objednali nafocení své svatby. Tu plánovali uspořádat v mých milovaných Jižních Čechách. Když jsme se poprvé setkali na předsvatební schůzce v kavárně v Praze, svěřili se mi, že svatba bude tak trochu „za pět minut dvanáct“. V bříšku již bylo miminko. A Jindřiška si přála, aby se svatba konala ještě před narozením jejich prvního potomka. Snoubenci určitě chtěli zachytit co nejvíc z atmosféry a momentky ze svatebního dne. Své párové fotky si přáli přirozené a nestrojené… bez přílišného pózování, které nemají rádi. A obecně se prý neradi fotí, jak mě upozornili – ale toho jsem se vůbec nezalekl.

Samotná svatba se celé konala v penzionu Jihočeská Salaš, ve vesničce Čakovec u Dubného. Obřad se pak odehrál venku na trávě za krásného, slunečného počasí. Atmosféra byla uvolněná a pohodová. Po obědě jsme si s Jindřiškou a Miroslavem udělali menší procházku po zahradě a fotili jsme první sadu párových fotek. Znovu jsme pak šli fotit ještě jednou, před západem slunce. Autem jsme dojeli jen kousek za vesnici, na polní cestu vedoucí k rybníku. Západ slunce nám krásně vyšel a vniklo mnoho krásných fotek.

Milá slova od Jindřišky a Miroslava

Fotky jsem
v rychlosti prohlédla v práci
a jsou úžasné!
Moc ti ještě jednou děkujeme.

Když jsme u toho, chtěli jsme se zeptat, kolik u tebe stojí těhotenské focení? Shodli jsme se s Mírou, že jsi nám fakt strašně sedl a na to, že focení rádi nemáme, tohle nám nevadilo. Tak bychom byli rádi, kdybychom se mohli s tebou domluvit a nechat se nafotit ještě s pupíkem.