SVATEBNÍ VIDEO

Opravdové intimní chvíle, které se odehrávají ve svatební den,
začínají příběh vašeho manželství.

JSTE PŘIPRAVENI ZACHYTIT I SVŮJ PŘÍBĚH?

Všechno je to o detailech

Svatební video

Mike portret2

Mé jméno je Michal Böhm, občas mi říkají jen Mike. Jsem svatební video-tvůrce z Prahy. Svatby mám rád, protože jen málokdy se do jednoho dne vejde takové množství emocí a neopakovatelných chvílí.

A zachytit nefalšované emoce a vyprávět z nich příběh – to mě baví za všeho nejvíc! Dovolte mi vyprávět příběh i vašeho svatebního dne.

Vytvořím videoklip z těch nejkrásnějších okamžiků svatebního dne. Záběry plné emocí a romantiky, podbarvené hudbou. Uvidíte znovu úsměvy, objetí i slzy štěstí.

Připomenete si i detaily a uslyšíte znovu své „ano“. Získáte několikaminutové svižné video, které si každý rád pustí a budete se k němu znovu vracet.

Vytvoření svatebního videoklipu u mě začíná na 21 990,- Kč, a zahrnuje naší společnou předsvatební schůzku.

Quotes

S Michalem jsme byli všichni velmi spokojení. Skvělá komunikace, naprosto profesionální a zároveň moc příjemný a milý přístup. O tom, že nás točil jsme prakticky ani "nevěděli" a přitom byl úplně všude a zachytil všechno.

Vybraná svatební videa

Líbí se vám to, co jste tady viděli?

informace o ceNě

Napište mi, jaký je termín vaší svatby. Já vám co nejdříve odpovím a potvrdím, zda mám datum volné. Také vám pošlu informace o svatebních balíčcích a cenách. Těším se na zprávu od vás.

Olga + Libor

Statek Dobrohošť

TÂM + ROMAN

GrébovKA ( Havlíčkovy sady ), PRAHA

Lucie + Jakub

Dendrologická zahrada v Průhonicích

Veronika + Jan

Hodějovický mlýn u Pelhřimova

Eva + David

Statek Vitice