Svatba v Pavilonu Grébovka, Havlíčkovy sady

Krásný, mladý a až po uši zamilovaný pár. On dvoumetrový Čech jako hora. Ona drobná, jemná, původem z Vietnamu. Jeho nepřehlédnete a hlavně nepřeslechnete, když se dvou kapelou mlátí do bubnů. Ona – přirozeně citlivá a skromná – mu k tomu fandí, co jí síly stačí. Že se protiklady přitahují? To si pište! Tento mezinárodní pár vás ale jednoduše chytí za srce!

Tâm s Romanem měli svou svatbu v Praze uprostřed Halíčkových sadů, v historickém dřevěném Pavilonu Grébovka. A byla to celkem velká akce, protože na svatbu přijela i část rodiny Tâm z Vietnamu. Naštěstí nám vyšlo počasí, protože ač původně hrozil déšť, celý den bylo nakonec krásně. Obřad se tak mohl konat venku, před pavilonem. Vše se simultánně tlumočilo i do vietnamštiny, aby všichni dobře rozuměli.

Po proslovech a hostině, když se zakrojil dort a všichni hosté se dobře bavili, jsme se s novomanželi odebrali do parku. Podařilo se nám získat úžasné záběry, protože prostředí bylo opravdu krásné a novomanželé jakbysmet. Došli jsme pomalu až k místní umělé jeskyni (grotta), kde jsme náš svatební klip zakončili. Na svatební hosty čekalo ale ještě jedno večerní překvapení – a sice vystoupení kapely Groove Army i s ženichem. To už se ale pro svou délku do klipu nevešlo… novomanželé si ho ale mohli vychutnat ve svém svatebním dokumentu, který si ode mě také přáli.

Když jsem pak novomanželům po pár týdnech posílal jejich hotový svatební videoklip, zastihl jsem je zrovna ve Vietnamu. Tam měli totiž další svatbu, odehranou pro zbytek rodiny nevěsty. Na video se poprvé podívali v kavárně … no a plakalo se. A já si opravdu nemohu přát lepší reakci. Moc mě potěšila fotka, kterou v tu chvíli Roman pořídil a s díky mi jí poslal.

A já děkuji Tâm s Romanem, že jsem mohl být součástí jejich dne!