Svatba v zámku Dobřenice

Verča s Tomášem měli svojí vymazlenou svatbu v úžasném prostředí zámku v Dobřenicích. Novomanželé se chystali každý ve svém pokoji v prvním patře. A pro svatební hosty byl otevřen bar v přízemí, kde si krátili čekání. A jak nahoře, tak dole panovalo veselo a dobrá nálada.

Celé prostředí zámku bylo krásně nazdobeno, každé zákoutí bylo plné promyšlených detailů a střípků ze života snoubenců. Jejich vkus a povahy se krásně propsali do celkového vzhledu svatby. A to jsem ještě nezmínil senzačně sladěné outfity jak družiček, tak pánů. Radost pohledět a radost fotit.

Když se přiblížil čas obřadu, před zámek přijel parádní retro-autobus (i s přívěsem „vajíčkem“), který přivezl převážnou část svatebních hostů. Jak originální nápad! Pak se všichni odebrali na terasu za zámkem, kde odehrál milý obřad za zvuků živé hudby, s výhledem do zámeckého parku.

Po obřadu jsme notnou chvíli fotili skupinové fotky se svatebčany a také fotky s družičkami na zámeckých schodech. Poté jsme ještě na chvilku vyšli s novomanželi fotit do zámeckého parku, kde se k nám pro změnu připojili pánové z party ženicha a klasicky se blblo. Ženich lítal vzduchem jako superman.

Pak se už ale všichni odebrali na slavnostní hostinu, která byla přichystána v zámeckém sálu. Připilo se na zdraví a zasmáli jsme se u svatebních proslovů. Pak se otevřel bohatý raut. A my jsme využili toho, že svatební hosté měli na chvíli o zábavu postaráno, a ještě jednou jsme s novomanželi vyšli fotit do okolí zámku. A díky tomu vznikly krásné romantické portréty.

Prostě jedna moc moc fajn svatba, kde všechno bylo, jak má být. A že si mě o rok později družička Tereza vyžádala na svojí svatbu? Není pro mě lepší pochvaly!

Milá slova od Veroniky s Tomášem

Michala mi doporučila kamarádka a já ho budu velmi ráda doporučovat dále

Od Michala máme naprosto dokonalé, jemné fotografie z naší krásné svatby. Milý, vstřícný přístup a komunikace na jedničku. Je vidět, že ví co dělá a dělá to perfektně!

Moc a moc děkujeme za krásnou památku.