Svatba v Praze na Staroměstské Radnici

Pavlína s Tomášem mě požádali, zda bych jim nafotil jejich minimalistickou, tajnou svatbu – jen oni dva, jejich dva blízcí přátelé jako svědci a já. Chtěli nafotil pouze obřad a pak společné párové portrétní fotky po obřadu. Plán byl takový, že jejich rodiny pak dostanou fotografie jako překvapení, alá „Jo a mimochodem, už jsme svoji.“.

Svatba se konala již za pokročilého podzimu v Praze, na Staroměstské radnici. Počasí nám ale vyšlo naprosto fantasticky, babí léto se vrátilo v plné síle. A protože jsem dorazil s předstihem, sedl jsem si před bránu radnice na kamenný práh, opřel se o zeď, nastavil tvář slunci a opaloval se.

Když pak zanedlouho dorazila Pavlína s Tomášem, uviděl jsem povědomé tváře. Ukázalo se, že jsme se viděli již před dvěma lety. A to na svatba jejich přátel – Anety a Libora – pro které jsem točil svatební video a kterým jsem fotil i zásnubní fotografie. Pavlíně s Tomášem se líbil můj přístup i má práce, a proto si na mě vzpomněli i se zachycením své vlastní svatby.

A protože bylo opravdu krásně a Praha nebyla vůbec přeplněná turisty („díky“ stále probíhající pandemii Covid-19), doporučil jsem jim, ať co nejvíce fotíme venku. Po rychlém obřadu jsme si proto všichni společně udělali moc hezkou procházku Prahou. Od Staroměstského náměstí jsme šli pěšky k Rudolfinu a pak dál přes řeku. A všude cestou jsme fotili.

Všichni jsme si to odpoledne opravdu příjemně užili. Pavlína s Tomášem měli mezi sebou přirozenou chemií a uměli spolu přirozeně zapózovat. A nebáli se i trochu při focení vyblbnout, díky čemuž vzniklo několik akčních fotek z mostu. Museli jsme jen chvilku čekat na mezeru v dopravě. Tomáš jako tanečník chtěl zaujmout s Pavlínou na pár fotkách i taneční držení ze standardních tanců.

Milá slova od Pavlíny a Tomáše

fotky jsou úžasné
a my se moc těšíme na ty další!

Michale, vše staženo bez problémů,
fotky jsou úžasné, moc se těšíme na ty další!